Online Al Sat onlinealsat.com mobil uygulamasını indirerek kolayca ilan verebilirsiniz. Uygulamaya Git Uygulamaya Git Anasayfaya Dön

Manheim

Manheim (www.manheim.com) dünyanın en büyük ikinci el otomobil yeniden pazarlama şirketidir. Kuruluş, yaygın operasyon merkezleri ve geliştirdiği teknoloji ürünlerinin katkısıyla, ikinci el bir aracın yaşam döngüsünün her aşamasını etkilemekte; ticari satıcılara ve bayilere araçlarının tam değerini elde etmeleri için yardımcı olmaktadır.

Manheim’ın operasyon merkezlerinde; araç yenileme, ekspertiz ve raporu, bayi finansmanı, nakliye ve araç tescil işlemleri de dahil olmak üzere bir çok hizmet verilmektedir. Manheim ikinci el araç satış teknolojisinde de liderdir ve kullandığı çevrimiçi araçlarla küresel düzeyde alıcılar ve satıcılar arasında bağlantı kurarak, dünyanın en büyük toptan pazarını oluşturmaktadır. 2016 yılında yaklaşık 5 milyon ikinci el araçtan oluşan satış envanterine sahip olan Manheim, toplam değeri 50 milyar doları aşan satış işlemine aracılık etmiştir.

Manheim’ın iştiraki olan kuruluşlar, boyasız ezik-çizik onarımı (Dent Wizard), oto kaporta onarımı ve hasarlı araçların yeniden pazarlanması gibi katma değer yaratan ürün ve hizmetler sunmaktadır.

Manheim, ABD’nin önde gelen medya gruplarından biri olan ve otomotiv sektörüne yönelik hizmetler geliştirip sunan Atlanta merkezli Cox Enterprises, Inc Grubu’nun şirketlerinden biridir. 

Canlı Destek için Tıklayınız
Kullanım Kılavuzu